top of page

КОРИСНІ РЕСУРСИ


На даній сторінці зібрано  інформацію про корисні сайти та сервіси, які стануть Вам у нагоді.

Юридична допомога по всій Україні,Юрист Тарас Підодвірний,Юридична консультація онлайн.

СУДОВА ВЛАДА УКРАЇНИ

Судова влада України — офіційний вебпортал судової влади України, на якому публікується інформація про діяльність судів загальної юрисдикції, інших органів і установ судової гілки влади.

ЄДИНИЙ РЕЄСТР БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

Реєстр боржників - це онлайн база даних про боржників, що ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників для запобігання відчуженню боржниками майна.

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА
ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ

Автоматизована система виконавчого провадження – це комп'ютерна програма, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про виконавче провадження, формування Єдиного реєстру боржників та захист від несанкціонованого доступу.

ДІЯ:
ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН

Дія — мобільний застосунок, вебпортал і бренд цифрової держави в Україні, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.

ЄДИНИЙ РЕЄСТР ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ УКРАЇНИ

Єдиний реєстр – сукупність відомостей про приватних виконавців України, які отримали у встановленому законодавством порядку посвідчення, та інформацію про їхню діяльність, одержувану Міністерством юстиції в процесі реалізації своїх повноважень, як державного органу в сфері організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

ЕЛЕКТРОННИЙ СУД УКРАЇНИ

Підсистема «Електронний суд» - це підсистема, що забезпечує обмін процесуальними документами (надсилання та отримання документів) в електронній формі між судами, органами та установами системи правосуддя, між судом та учасниками судового процесу, між учасниками судового процесу.

bottom of page