top of page
суд,судові справи, юридичні послуги,юридична консультація, юрист Україна.

ВИДИ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Юридичні послуги можуть надаватися як в очній формі , так і в дистанційній формі по всій території України

КРЕДИТНІ СУПЕРЕЧКИ.

   Станом на сьогодні спори з банком чи іншою фінансовою установою не можна назвати винятком із правил. Можливо виділити наступний перелік найбільш актуальних проблем, що виникають у сфері банківських (фінансових) відносин:

  • судові справи з банком у питаннях стягнення з клієнта банку кредиту (тіла кредиту, відсотків, штрафу, пені, комісії, інших нарахувань);

  • спори, пов'язані з фактом отримання кредиту, фактом укладання кредитного договору, непоінформованістю позичальника з умовами кредитування;

  • судові спори, пов'язані з визнанням недійсним кредитного договору та договорів, що забезпечують кредитний (застава/іпотека, порука);

  • суперечки у питаннях обґрунтованості нарахування відсотків, пені та штрафів кредитними (небанківськими) організаціями, зокрема МФО (мікрофінансовими організаціями).

          Юрист Тарас Підодвірний, має великий досвід у регулюванні кредитних спорів.

Сейф,банк,кредит,займ,задолженность,позика, відсотки. проценты. Сейф,банк,заборгованість,

СІМЕЙНЕ ПРАВО.

Сімейні конфлікти це не лише моральні неприємності, а й певні юридичні наслідки. Розірвання шлюбу спричиняє безліч правових подій, таких як поділ майна, визначення місця проживання дітей, аліменти та інші проблеми. Своєчасне надання юридичної допомоги допоможе позбавитися багатьох небажаних наслідків.
          Досвідчений юрист Тарас Підодвірний допоможе вирішити Ваші сімейні спори  та вирішить будь-які правові проблеми.
          Ми надаємо повний спектр послуг від первинної консультації до повного юридичного супроводу та представлення інтересів клієнта в суді.

Развод, алименты,раздел имущества,расторжение брака. Розлучення,розподіл майна,аліменті

ПЕНСІЙНЕ ПРАВО

 В теперішній час нерідко виникають суперечки з приводу страхового та трудового стажу, за віком, з якого людина може отримувати пенсію. Часто органи Пенсійного фонду з різних причин можуть неправильно нарахувати пенсійні виплати. Все це, а також низка інших питань може бути вирішено завдяки своєчасному реагуванню та якісній правовій допомозі. 
 
Юрист Юрист Тарас Підодвірний, має великий досвід у регулюванні  спорів. в напрямку пенсійного забезпечення.
         Ми надаємо повний спектр послуг від первинної консультації до повного юридичного супроводу та представлення інтересів клієнта в суді.

пенсія Україна,пенсійне право, перерахунок пенсії.

ТРУДОВЕ ПРАВО

 Трудове право — це самостійна галузь, до якої відносяться нормативно-правові акти, що регулюють соціально-трудові відносини при організації праці, тому юридичні послуги у разі виникнення непорозуміння між роботодавцем і співробітниками просто необхідні, оскільки зведення спеціальних законів дуже велике і розібратися в них без допомоги спеціаліста практично неможливо. Юридична допомога працівникам у вирішенні трудових спорів та інших питаннях, пов'язаних із трудовим правом, дозволяє відстояти свої конституційні та цивільні права. Найчастіше поставити питання юристу по роботі виникає потреба у таких випадках:

  • звільнення без підстав, зазначених у ст. 40 КЗпП;

  • порушення законної процедури звільнення;

  • некоректний запис у трудовій книжці;

  • невідповідна оплата праці.


Юридична консультація з трудових відносин, кадрових питань має на увазі детальне пояснення клієнту всіх аспектів взаємовідносин між роботодавцем та співробітником, роз'яснення встановлених у законному порядку прав та зобов'язань кожної сторони щодо один одного.
          Юрист Тарас Підодвірний, має великий досвід у регулюванні проблемних питань у напрямі трудового права.
          Ми надаємо повний спектр послуг від первинної консультації до повного юридичного супроводу та представлення інтересів клієнта в суді.

Трудовий контракт,трудове право.

ЖИТЛОВІ СУПЕРЕЧКИ.

  Питання, пов'язані із наданням комунальних послуг, нерідко стають причиною конфлікту. Основна маса питань, пов'язаних із виникненням заборгованості за отримання послуг ЖКГ, полягає у незгоді споживачів платити за комунальні послуги, а також із неправильним нарахуванням оплати за послуги ЖКГ. Це такі види комунальних платежів: утримання будинків та прибудинкових територій, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, централізоване опалення, газ, електропостачання.
          Досвідчений юрист Тарас Підодвірний допоможе вирішити Ваші житлово-комунальні спори  та вирішить будь-які правові проблеми.
           Ми надаємо повний спектр послуг від первинної консультації до повного юридичного супроводу та представлення інтересів клієнта в суді.

Житлові суперечки.Юрист Тарас Підодвірний. Юрист Україна
bottom of page