top of page
Бланк 21x29_edited.jpg

АДВОКАТ
ТАРАС ПІДОДВІРНИЙ

Професіоналізм. Надійність. Чесність.

Адвокат Тарас Підодвірний надає послуги з юридичного супроводу та представництва
інтересів клієнтів на території України .  Досконалість у всьому  є
основним принципом  роботи. Я розумію, що простих справ не буває, тому надаю
комплексну юридичну підтримку на кожному етапі процесу.
Використовуючи персональний підхід до всіх клієнтів ,приділяю кожній справі, над якою
працюю, максимум часу та сил.

ПРОВІДНИМ НАПРЯМКОМ МОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ Є ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ З КРЕДИТНИХ
СПРАВ.

            Адвокат із кредитних боргів – це юрист, який спеціалізується виключно на боротьбі з банками, мікрофінансовими компаніями (МФО), факторинговими компаніями (так званими колекторами). Має величезний досвід проведення судових засідань і працює виключно на користь боржника. Юрист по кредитах працює з гострих проблем, а саме: представляє інтереси позичальника в суді (участь у судових розглядах, заперечення судових рішень, затягування судових процесів, заперечення договорів).
 

 • У Вас виникли кредитні борги?


 • Банк чи МФО загрожують тим, що забере у вас майно?


 • Банк, мікрофінансова компанія (МФО), факторингова компанія подали на Вас до суду? Що робити у такому разі?


 • Як можна отримати позитивне рішення суду у суперечці з банком, МФО чи, факторинговою компанією?


 • Чи можливо визнати кредитний договір недійсним? І якщо так, то як це зробити?


 • Як визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню?


 • Як зменшити розмір процентних виплат за кредитом?


 • Як зупинити діяльність виконавчої служби?


 • Як домогтися списання штрафних санкцій та пені за несплату кредиту?


       Я знаю відповіді на всі ці питання та готовий Вам допомогти!


   Суд по кредитним боргам – це досить поширена практика, яка може виявитися серйозною проблемою для непідготовленого, у кредитному праві, позичальника.
       У разі подання до суду Банком, Мікрофінансовою (МФО) або Факторинговою компанією позовної заяви про стягнення заборгованості за кредитами важливо підійти до вирішення проблеми у всеозброєнні. Правильно аргументувати свою позицію та захистити власні інтереси Вам допоможе грамотний кредитний юрист із великим багажем досвіду та теоретичних знань.
     Найчастіше, саме суд є тим варіантом, який дозволить остаточно не загрузнути у кредитних боргах. Безумовно, повністю позбавитися кредиту досить складно, але зменшити незаконно нараховані відсотки, неустойку (пеню, штрафи), комісії за обслуговування кредиту – цілком реально.
       На відміну від звичайних юридичних контор, які займаються будь-якими правовими питаннями та не є експертами у конкретній галузі законів, адвокат по кредитам сконцентрований виключно на роботі із фінансовими організаціями.
    Підбивши підсумок, можу з упевненістю заявити, що звернувшись за юридичними послугами та юридичною допомогою до адвоката з кредитних спорів, Тараса Підодвірного, Ви отримаєте максимально можливий результат, аж до відмови Банку, МФО або Факторингової компанії, у задоволенні їх позовних вимог за прийнятною ціною.

ЩОДО ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ У СІМЕЙНИХ СПРАВАХ, ХОЧУ ЗВЕРНУТИ ВАШУ
УВАГУ НА ТАКЕ:

    Будь-які суперечки, які стосуються сім'ї – справа дуже делікатна. Нерідко учасники конфлікту ухвалюють свої рішення, керуючись емоціями. Досить часто це закінчується майновою або фінансовою шкодою.
   Так склалося, що юриста у сімейних справах в Україні називають експертом із процесу розлучення, який спеціалізується на розділі майнастягненні аліментів, вирішенні питання щодо місця проживання дітей.
    Якщо Ви прийняли остаточне рішення про необхідність розлучення, то Вам потрібна кваліфікована юридична допомога. Розірвання шлюбу може викликати сильне емоційне переживання для сторін, які беруть участь у цьому процесі.
       Адвокат із сімейних справ допоможе отримати рішення суду на користь свого клієнта. Також не слід забувати, що професійний юрист із сімейних питань може суттєво прискорити цю неприємну процедуру та допомогти уникнути різних неприємних моментів, які можуть завадити позитивному для клієнта результату. Такі проблеми, як розірвання шлюбу, поділ майна, визначення місця проживання дітей, розмір та стягнення аліментів – ось далеко не повний перелік проблем, які має вирішити юрист у сімейних справах.
        Потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги у сімейних справах? Тоді Ви звернулися за адресою.
       Адвокат Тарас Підодвірний знає як максимально швидко і без особливих матеріальних та моральних (що теж дуже важливо) витрат вирішити Ваші сімейні проблеми.

ОДНИМ ІЗ ВИДІВ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ АДВОКАТ ТАРАС ПІДОДВІРНИЙ,
Є ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ З ТРУДОВОГО ПРАВА.

      Відносини роботодавця та співробітника – це стосунки, де часто виникають конфліктні ситуації. Деякі з них можна вирішити лише у судовому порядку.
        В Україні трудові правовідносини регламентуються практично єдиним законодавчим актом – Кодексом законів про працю в Україні (КЗпП). Але треба розуміти, що ця обставина не полегшує процедури вирішення трудових спорів.
      Для працівника часто такий трудовий спір тягне за собою певні проблеми, оскільки роботодавець для підтримки своєї позиції залучає цілий відділ кваліфікованих юристів. Відповідно, у працівника при спробі самостійно 
відстояти свої інтереси шанси на успіх є досить невеликими.
       Чим же, конкретно, може допомогти адвокат Тарас Підодвірний при виникненні трудових спорів?

 

 • Стягнення боргу із заробітної плати, інших виплат та компенсацій;
   

 • Відновлення на роботі під час незаконного звільнення;
   

 • Стягнення заробітної плати за період вимушеного прогулу;
   

 • Вимога трудової книжки при затриманні її видачі після звільнення;
   

 • Відстоює інтереси працівника, звільненого внаслідок скорочення штату;
   

 • Скасує наказ про накладення дисциплінарного стягнення.

bottom of page